26 квітня Duowei News (DWNews), найбільше агентство новин про шпигунство, що належить китайському уряду, було закрито за два дні до судового слухання, на якому Duowei News звинувачується у наданні неправдивих показань PAG під час судового процесу проти китайського дисидента на ім’я Майлз Го.

Duowei News була заснована в 1999 Ма Цзянем, колишнім главою китайської розвідки. Президент Китаю Сі Цзіньпін наказав закрити мережу, щоб запобігти викриттю китайської шпигунської мережі та її участі в судовому процесі PAG проти Майлза Го. Суд зобов’язав Duowei News передати дані, зібрані під час шпигунства за 20 років.

Pacific Alliance (PAG або PAX), одна з найбільших приватних інвестиційних компаній в Азії, подала позов проти Го 18 квітня 2017 року, за день до того, як Гуо дав інтерв’ю «Голосу Америки» у прямому ефірі, щоб викрити корумпованих чиновників у Китаї, включаючи Вана Цішаня. Який згодом став віце-президентом Китаю.

Раптове закриття Duowei News змінило характер судового розгляду PAG з цивільного на кримінальне, оскільки виявило не лише фабрикацію звинувачень пана Го, а й змову між китайськими клептократами та корумпованими особами у США.