GETTR LINK

Robert Francis Kennedy Jr.: Mamy 1400 badań, recenzowanych badań opublikowanych na stronie internetowej NIH PubMed, łączących je ze wszystkimi powiązaniami różnych szczepionek, wszystkimi tymi urazami.

Cóż, na sprzedaży tych szczepionek zarabiają 60 miliardów dolarów rocznie. Ale zarabiają 500 miliardów dolarów rocznie, sprzedając lekarstwa na urazy spowodowane przez szczepionki,(w tym) leki na cukrzycę, Adderall, Ritalin,Concerta, inhalatory Advair, inhalatory Albuterol,leki przeciwpadaczkowe, wszystko to.

To naprawdę świetny biznesplan dla tych firm. Sprawiasz, że ludzie chorują, a potem sprzedajesz im lekarstwo na całe życie.

Odra nie zarabiała pieniędzy. Jeśli zachorujesz na odrę lub ospę wietrzną, lekarstwem jest rosół i witamina A.I nie możesz opatentować żadnego z nich. A ty jesteś zdrowy za tydzień.Są samoograniczające się choroby, które mijają w ciągu tygodnia.

Ale jeśli możesz dać komuś tę szczepionkę i sprawić, że będzie chory na cukrzycę na całe życie? i masz stałego klienta,lub Add lub ADHD.

Wiele szczepionek jest przeznaczonych na choroby, których ryzyko jest zerowe.

Niemowlę, jednodniowe dziecko ma zerowe ryzyko zachorowania na wirusowe zapalenie wątroby typu B,jeśli jego matka go nie ma, na co każda matka jest testowana. Możesz to uzyskać tylko od seksu bez zabezpieczenia lub od dzielenia się igłami.

Dlaczego dajemy jednodniowym dzieciom szczepionkę na wirusowe zapalenie wątroby typu B?
I przyznają, że szczepionka trwa tylko pięć lat.

To dziecko nie będzie uprawiać seksu z prostytutką przez pierwsze pięć lat życia. Nie ma ryzyka.A jednak to bardzo niebezpieczna szczepionka.

Tłumaczenie polskie: Tianliang


Edited by:【Himalaya London Club UK】