Miles Guo: Nie wydarzyło się nigdy od 1949 roku! W ciągu 2 tygodni w Pekinie rozmieszczono i stacjonowało ponad 60 000 uzbrojonych policjantów!

KPCh wie wszystko.Katastrofa, która wydarzyła się w Pekinie i Szanghaju, jest spowodowana szczepionką.Jest to wczesna faza niepożądanych skutków szczepionki i katastrof.

Miasta Pekin, Szanghaj, Kanton, Hangzhou, Suzhou, Wuhan, Zhengzhou, Dalian, Qingdao i Shenzhen itp. będą wielokrotnie poddawane kwarantannie.Ponieważ mieszkańcy tych miast mają wysoki wskaźnik szczepień. Również wielu z nich zostało zaszczepionych szczepionkami wyprodukowanymi za granicą.

Kwarantanna i kontrola internetu to środki stosowane przez KPCh w ramach tzw. „Modelu Zarządzania Państwem Nowej Ery”.Rozwiąże wszystkie problemy życia lub śmierci, przed którymi stoi KPCh.KPCh zablokuje cię, jeśli ludzie zaprotestują na ulicy. Dopóki ktoś ujawni prawdę o pandemii,KPCh zamknie miasto.

Dlatego KPCh kontroluje działania ludzi w Internecie, budując zaporę sieciową. Utworzenie całej spółdzielni zaopatrzeniowej i marketingowej; przygotowanie przepustki na żywność;zmonopolizowanie całego serwisu i wymiany on-line, w tym wyłączenie Alipay; kontrolowanie Wechata całkowicie.

Wechat to mundur platformy przemawiającej ludzi,i jedyny sposób na zakup jedzenia dla ludzi.

Chińczycy są jak świnie hodowane w chlewni.To nowoczesny chlew z czworoboczną klatką.

GETTR LINK

Miles Guo:Mogę powiedzieć, że na 100% Pekin zostanie poddany kwarantannie! Nie w 99%, ale w 100% pewnie!

KPCh nie ma wyjścia. Jedynym rozwiązaniem dla KPCh jest prowadzenie wojny o ekspansję zamorską w imię „o kraj i naród”. Wojna o ekspansję zamorską może przenieść wszystkie problemy na wojnę.

Nie tylko to, ale co ważniejsze, wszystkie oszustwa i korupcja w sektorach gospodarki.

GETTR LINK

Tłumaczenie polskie: Tianliang


Edited by:【Himalaya London Club UK】