Çevirmek:JAPONYA HİMALAYA LİGİ   JIHO

25 Ocak’ta, Yeni Çin fedarasyonunun kurucusu Bay Guo Wengui, canlı yayında ABD hükümetinin Pekin’e, bundan böyle Amerika birleşik devletlerinin Pekin’deki Büyükelçiliğinin tahliyesine izin vereceğini resmen bildirdiği haberini verdi. .

( Resim kaynak: Getter)

Salı günü ani bir canlı yayında, Bay Guo ciddi bir şekilde şunları söyledi: “ABD hükümetinden Başkan Biden ve dışişleri bakanı Blinken, Pekin hükümetine Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği’nin tahliye  edilecegini resmi olarak iletti. Bay Guo şunları söyledi: “Bu, Amerika Birleşik Devletleri’nde demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü seven ve dünyanın her yerinde adalet isteyen  insanlar için dogru bir karardır,    “

Bay Guo, bu kararın dünyada meydana gelen aşı felaketini, soykırımı ve insani felaketi durdurmak için çok önemli olduğunu ve yeni Çin Federasyonu halkı için ve hukukun üstünlüğünü korumak için bir zafer olduğunu söyledi. ve dünya çapında insan haklarının korunması için herhangi bir ABD başkanının önemini aşacagını vurguladı.

Bunun için, Bay Guo, dünya çapındaki Yeni Çin Topluluğu halkı adına, Amerika Birleşik Devletleri’ne en içten teşekkürlerini sunmak istiyor. “Bir kez daha Bay Biden’a, Bay Blinken’e ve Amerikan halkına en içten teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. 1,4 milyar Çinliyi rehin alan Komünist Parti ortadan kaldırılıncaya kadar sizinle her zaman savaşacağız. Bu yeni bir başlangıç!”

Video bağlantısı:https://gettr.com/post/pqhskw732b

Malzeme:YouLanZiDe、HaiXing

Gönderen: Wen Shun